(0212) 428 55 86 Pzt - Cmt : 09:00 - 19:00 Üniversite mahallesi Lale sokakNo : 39/N 24 Avcılar / İSTANBUL
TSE
UYGUN ÜRÜNLER
Garanti
Dayanıklı Malzemeler
FARKLI SEÇENEKLER
Renk ve Desen
Fiyat Teklifi !

TENTE VE BRANDA NE İŞE YARAR

20140527_175257

Tente yani tente ürünleri su ve ışık etkilerine dayanıklı kumaştan üretilmiş, su ve güneş ışıklarına karşı mevsimine göre korumayı sağlayan bahçe, havuz ve kafelerde kullanımı tercih edilen malzemenin genel ismidir. Branda ve tente birbiriyle aynı yerlerde kullanılsa da aslında farlı türlerdir. Tenteler genel olarak çay bahçeleri, parklar ve bahçeler, kumsallar gibi yağmur ve güneşten korunma gerektiren alanlarda kullanıldığı gibi günümüzde artık çok yaygın olarak tekne ve araçlarda da kullanılmaktadır. Yani kısacası tenteler güneş ışıklarının ve yağmurun istenmeyen etkilerinden korunmak için her türlü ortamda, mekânda ve araçlarda kullanılmaktadır.

Branda denildiğinde ise ilk akla gelen şey su ve ışığa dayanıklı kumaştan imal edilmiş üründür. Yağmurdan, rüzgârdan ve güneş ışınlarından korunmayı sağlar. Evlerde kullanıldığı gibi iş yeri ve kafelerde de tercih edilir. Özellikle sigara yasağının olduğu yerlerde açık alanlar soğuklarda branda ile çevrilmektedir. Yazın ise brandalar havuzlarda ve plajlarda sıklıkla kullanılmakta ve karşımıza çıkmaktadır. Branda ve tentenin ortak özelliği ise hava şartlarına karşı dayanıklılıktır.

About the author

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Recent Works

Son Yorumlar

    TIKLA ARA