(0212) 428 55 86 Pzt - Cmt : 09:00 - 19:00 Üniversite mahallesi Lale sokakNo : 39/N 24 Avcılar / İSTANBUL
TSE
UYGUN ÜRÜNLER
Garanti
Dayanıklı Malzemeler
FARKLI SEÇENEKLER
Renk ve Desen
Fiyat Teklifi !

Mebran Tente

Membran mutfak dolaplarını duyduk ancak membran tente modellerini belki birçoğumuz ilk defa duyuyor. Yapı olarak elbette dolaplardan çok çok ayrı bir kategoride ancak kullanım ömrü olarak ikisi de belli kaliteye sahip. Membran tente modelleri genellikle havuz başlarında ve lüks otellerin lobilerinde tercih ediliyor. Yalnızca görsel bütünlüğü sağlamak için tercih edilen modellerdir ve bu modeller sayesinde sizler de daha şık yaşam alanları oluşturabiliyorsunuz.

Üçgen, kare ya da dairesel biçimler ile asimetrik bir görüntü çizen ve yaşam alanlarınızı daha ilgi çekici kılan bu modeller, daha ince bir branda sistemine sahip fakat bir hali kullanışlı. Kusursuz görüntüsü ile otellerin vazgeçilmezi olmayı başaran bu özel tente modellerini sizler de inceleyerek kararlarınızı daha kolay bir şekilde verebilirsiniz.

Asimetrik olması, görüntü bakımından sizlere ve yaşam alanlarınıza çok daha fazla görsellik katıyor ve bu da müşterilerinizin ilgisini çekiyor. Daha özgün tasarımlar için sizler de membran tente modellerini tercih edebilir ve yaşam alanlarınızı en iyi şekilde süsleyerek ilgiyi bu alanlara daha kolay bir şekilde çekebilirsiniz.

About the author

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Recent Works

Son Yorumlar

    TIKLA ARA